Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk – Csatlakozz csapatunkhoz!

A Fürgefutár.hu egy fiatal, célratörő vállalkozás, ahol arra törekszünk, hogy ügyfeleink számára első osztályú csomagküldés szervezést biztosítsunk. Csapatunkba olyan ügyfélszolgálati munkatársat keresünk, aki segíti társaságunk kulcsfontosságú háttérmunkáját.

FŐBB FELADATOK:

  • Telefonos hívások fogadása, kezelése
  • E-mail -es megkeresések kezelése
  • A weboldalon beérkezett megbízások kezelése és továbbítása a futárcégek felé
  • Türelmes és barátságos kommunikáció az új és meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • Személyes ügyfélkezelés

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Kiváló kommunikációs képességgel
  • Ügyfélszolgálati munkatársként szerzett legalább 3 éves tapasztalattal
  • Társalgási szintű angol nyelvismerettel rendelkezik

FŐBB KOMPETENCIÁK ÉS TULAJDONSÁGOK:

  • Kimagasló készség az írásbeli és szóbeli kommunikációban
  • Magabiztos fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Türelem és stressztűrő képesség
  • Rugalmasság, motiváltság
  • Pontosság, precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Logisztikai és/vagy Pénzügyi adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmán belüli fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, inspiráló munkakörnyezet

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő (40 óra/hét)
  • Munkavégzés kezdete: azonnal

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Önéletrajzodat és jelentkezésedet a karrier@furgefutar.hu címen várjuk.